Paribu Cineverse Maaşları 2024

Paribu Cineverse ile maaşlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde alın. Avantajları ve hesap oluşturma adımları. Detaylar için tıklayın!

Paribu Cineverse Maaşları 2024

2024 Paribu Cineverse Maaşları ne kadar?

Ortalama Maaş

18.970 TL

En Düşük Maaş

17.550 TL

En Yüksek Maaş

24.250 TL

2024 yılı çalışan ortalama Paribu maaşı, net asgari ücretin %11,5 üzerinde.
  • Sitemizde yer alan maaşlar, ziyaretçiler tarafından anonim (isimsiz) ile gönderilen maaş bilgileridir. Prim, tazminat ve diğer ödeneklere göre farklılık gösterebilir. Bilgiler hakkında herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Kesin maaş bilgileri için işverenlere danışınız.

Paribu Cineverse

Paribu Cineverse, Paribu’nun sunduğu dijital cüzdan hizmetinin sinema salonlarındaki ismidir. CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuş olan bir sinema grubudur. 29 şehirde 79 sinema işletmesi ve 658 salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri konumundadır.

Benzer Yazılar

Harita Mühendisi Maaşları 2024

Bu yazıda, Harita Mühendisliğinin tanımından, eğitimine, çalışma alanlarından maaşlarına kadar geniş bir perspektifle ele alınmaktadır.

Gıda Mühendisi Maaşları 2024

Gıda mühendisliği kariyer fırsatları, iş olanakları ve maaşları hakkında detaylı bilgi edinmek ister misiniz? Gıda mühendisi olmak için gereken nitelikler ve yüksek lisans programları da burada!

Geomatik Mühendisi Maaşları 2024

Geomatik mühendisi maaşları, kariyer olanakları ve eğitim süreci hakkında bilgi sahibi olun. Uygulama alanları ve gelecek projeleri ile ilgili detaylı inceleme.

0 Yorum

Yorum Yaz