Paribu Cineverse Maaşları 2024

Paribu Cineverse ile maaşlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde alın. Avantajları ve hesap oluşturma adımları. Detaylar için tıklayın!

Paribu Cineverse Maaşları 2024

2024 Paribu Cineverse Maaşları ne kadar?

Ortalama Maaş

18.970 TL

En Düşük Maaş

17.550 TL

En Yüksek Maaş

24.250 TL

2024 yılı çalışan ortalama Paribu maaşı, net asgari ücretin %11,5 üzerinde.
  • Sitemizde yer alan maaşlar, ziyaretçiler tarafından anonim (isimsiz) ile gönderilen maaş bilgileridir. Prim, tazminat ve diğer ödeneklere göre farklılık gösterebilir. Bilgiler hakkında herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Kesin maaş bilgileri için işverenlere danışınız.

Paribu Cineverse

Paribu Cineverse, Paribu’nun sunduğu dijital cüzdan hizmetinin sinema salonlarındaki ismidir. CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuş olan bir sinema grubudur. 29 şehirde 79 sinema işletmesi ve 658 salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri konumundadır.

Benzer Yazılar

Hidrojeoloji Mühendisi Maaşları

Hidrojeoloji mühendisi maaşları, deneyim, eğitim, bölgesel farklılıklar ve kurumsal yapı gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Bu makalede, hidrojeoloji mühendislerinin ortalama maaşları, kariyer gelişimi ve maaşı artıran faktörler ele alınmaktadır.

Havacılık ve Uzay Mühendisi Maaşları 2024

Havacılık ve Uzay Mühendisi kariyeri hakkında merak ettikleriniz! İş olanakları, eğitim gereklilikleri ve maaşlarına dair detaylı bilgiler.

Harita Mühendisi Maaşları 2024

Bu yazıda, Harita Mühendisliğinin tanımından, eğitimine, çalışma alanlarından maaşlarına kadar geniş bir perspektifle ele alınmaktadır.

0 Yorum

Yorum Yaz